Individualių namų statyba

 

Individualių namų statyba


Atliekame visų rūšių individualių namų statybos darbus . Pasirūpinsime projektavimo darbais , atsižvelgsime į individualius Jūsų poreikius , bei pageidavimus. Padėsime orientuotis statybinių medžiagų pasirinkime, patarsime kitais svarbiais klausimais. Bendaujame su aukšto lygio architektais, tai leidžia priimti profesionalius sprendimus projektuojant gyvenamąjį namą ar kitą statinį. Atestuotas darbų vadovas užtikrins savalaikį ir atitinkantį technologijas statybos procesą. Pasirūpinsime dokumentų pridavimu, ir suteiksime garantiją.
 
Rąstinių namų statyba
 
UAB ,,Stareka,, pastatys jums gyvenamąjį namą,pirtį pavėsinę ar ūkinės paskirties rąstinį pastatą,taip at ir terasą su stogu ar be jo. Turime patirties statant tokio tipo pastatus, todėl tai leidžia išvengti specifinių klaidų su kuriomis susiduria pradedantys rąstinių namų statytojai . Suprojektuosime, pastatysime, įrengsime ir suteiksime garantiją, bei profilaktinę priežiūrą. Rąstinis namas puikus pasirinkimas atokiai sodybai miško apsuptyje. Toks pastatas susilies su miško aplinka, ir tai jus priartins prie gamtos, suteiks atsipalaidavimą ir ramybę mėgaujantis gamta.
 
Lauko inžineriai tinklai
 
UAB “Stareka” atlieka kompleksinės nuotekų valymo įrangos parinkimo, projektavimo, paslaugas, nuotekų valymo sistemų statybos ir montavimo darbus, lauko vandentekio , lietaus nuotekų montavimo darbus.Visus darbus atlieka ilgametę patirtį turintys specialistai. Tai garantuoja kokybiškai atliktą darbą. Darbams taikoma garantija Atliekame šiuos lauko inžinerinių tinklų montavimo darbus: Lauko vandentiekio,nuotekų,lietaus nuotekų montavimas.
 
Statybų priežiūra ir valdymas
 
Tinkamas statybos darbų valdymas bei priežiūra turi didelę reikšmę sėkmingai įgyvendinant bet kurį projektą . Tai padeda sukontroliuoti statybos darbų išlaidas, išvengiama konstrukcinių klaidų galinčių įvykti statybos metu. Sėkmingas projekto įgyvendinimas esant tinkamai statybos darbų priežiūrai , tampa savaime suprantamu reikalu. UAB ,,Stareka,, atlieka statybos darbų rangovo, subrangovo funkcijas. Atlieka statybos darbų konkurso organizavimą , statybos projekto valdymą ir vystymą , statinio techninės priežiūros paslaugas.
- Statybos darbų grafikų sudarymas
- Konkursų organizavimas
- Rangos sutarčių ruošimas
- Objekto biudžeto sudarymas
- Objekto biudžeto kontrolė
- Užsakovo interesų atstovavimas
- Pagalba priduodant objektą
- Sąmatų sudarymas
- Statybos darbų techninė priežiūra

Daugiau informacijos tel : +37067811121 email : info@stareka.lt